Купити якісний та точний персональний алкотестер, як виявляється, не так і легко, коли ринок насичений різноманітними моделями невідомих брендів. Як же зрозуміти, що слід купувати? Сподіваємося, відповідь Ви знайдете нижче… 
Персональні алкотестери- це електронні вимірювальні прилади для індивідуального використання, які максимум за 10 секунд дозволяють визначити вміст алкоголю в крові шляхом аналізу повітря, що видихається. Зазвичай це досить-таки компактні пристрої (не більше звичайного мобільного телефона), які прості та зручні в користуванні. Вимірювання проводяться шляхом продування користувачем повітря через спеціальний мундштук з гігієнічного пластику, яким  комплектується прилад. Проте є й без мундштукові  алкотестери, наприклад модель AlcoScan AL 2500, де продування відбувається безпосередньо в воронку. Після ввімкнення приладу він «прогрівається » приблизно 20 секунд, після чого він виходить в робочий режим та готовий до тесту. Для отримання результатів вимірювання потрібно протяжно видихати повітря з легенів в воронку (мундштук) пристрою, до отримання характерного звукового сигналу, що сповістить, про закінчення вимірювання. Результат тесту відобразиться на цифровому дисплеї алкотестера. Бюджетні моделі алкотестерів зазвичай не такі надійні та точні. Але це твердження не стосується алкотестерів  з Південної Кореї з лінійного ряду Alcoscan.
    Персональні алкотестери так само, як і професійні прилади дозволяють швидко отримати результат вимірювання. Причому, завдяки високій точності сенсорів та якості «електронної начинки» самих алкотестерів Alcoscan можна отримати досить-таки достовірні результати замірів. Більшість з побутових алкотестерів дозволяють отримувати результати в цифровому вигляді з точністю  до 0,01 проміле. (проміле,  це 0,001 доля, 1/10 процента). 
    Дешеві побутові алкотестери побудовані на напівпровідникових сенсорах. Завдяки цьому виробникам вдається досягти оптимального співвідношення ціна/точність. Адже для персонального використання навантаження на сенсор не настільки велике, як у сенсорів в професійних алкотестерів, які зазвичай конструюються для великих потоків людей при щоденному використанні. Тому слід розуміти, що прилади з напівпровідниковими сенсорами краще використовувати 1-2 рази на добу. При більшій кількості замірів, а тим паче у випадку, коли алкотестер спрацював на пари алкоголю, достовірність показників буде знижуватися, а параметри самого сенсора будуть швидко «загрублятися». Тому, є деякі застереження/рекомендації при користуванні персональних алкотестерів. Одною з основних рекомендацій є запобігання користування алкотестером швидше, ніж через 15 хвилин після вживання їжі, кави або чаю, куріння. Ця рекомендація справедлива для алкотестерів як на напівпровідниковому сенсорі, так і для алкотестерів з електрохімічним датчиком.  Якщо вибирати який алкотестер краще купити, то слід віддати перевагу алкотестерам з електрохімічним сенсором. Вони надійніші, точніші, мають більший ресурс. Так, якщо розглядати алкотестери з напівпровідниковим сенсором, то вони розраховані всього на 500 тестів. Калібрувати їх потрібно через пів року. Сенсорів на них окремо не знайти в продажі. Самостійно такі алкотестери відремонтувати не вдастся.  Мало хто розуміє це, купуючи дешеві алкотестери китайського виробництва. Купуючи ж алкотестер Alcoscan ви будете захищені від таких незручностей. За допомогою нашого сервісного центру алкотестерів весь модельний ряд Alcoscan може бути відремонтованим та відкаліброваним. Більше того, ряд алкотестерів можна обновити самостійно, адже у нас в продажі є знімні сенсори, які можна самостійно замінити без спеціальних інструментів, просто вручну. Це стало можливим завдяки тому, що конструктори алкотестерів лінійного ряду  Alcoscan передбачили спеціальні лючки для швидкого доступу до сенсора. Після заміни модуль-сенсора прилади не потребують додаткової калібровки і зразу готові до використання. Це лише декілька моментів, які підкреслюють якість, зручність, точність, довговічність використання  алкотестерів від Sentech Korea Corporation (Південна Корея).

Якщо ви хочете купити якісний та точний алкотестер на напівпровідниковому сенсорі, то зверніть увагу на накі моделі:

Кращими приладами AlcoScan, які обладнанні електрохімічним сенсором, вважаються такі професійні алкотестери:

Купити точний алкотестер для побутового використання ви можете в нашому інтернет-магазині www.alcoscan.com.ua за найкращими цінами. Якщо у вас виникли складнощі з вибором, то залиште заявку на сайті будь-яким зручним для вас способом і ми надамо вам безкоштовну консультацію, для вибору оптимальної, в вашому випадку, моделі алкотестера.Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)