breadcrumbs_revolution_theme

ЩО ТАКЕ ГАРАНТІЯ ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА?

Наша компанія ПКПФ «Сорбполімер» є офіційним дилером алкотестерів торгової марки AlcoScan. Наш сервісний центр (далі СЦ) є єдиним в Україні технічним підрозділом, який має все необхідне для якісного обслуговування алкотестерів AlcoScan. У нашому розпорядженні без перебільшення унікальний склад запасних частин до алкотестерів, який покриває потреби в ремонті та гарантійному сервісному обслуговуванні алкотестерів.

Всі алкотестери AlcoScan проходять ретельну перевірку перш ніж потрапити до рук кінцевого споживача.

На всі прилади AlcoScan, куплені в нашому магазині, поширюється офіційна гарантія 12 місяців.

     ПКПФ «Сорбполімер», як офіційний дилер алкотестерів AlcoScan, забезпечує передпродажне налаштування та калібрування всіх реалізованих приладів. Таке обслуговування необхідне через те, що характеристики деяких алкотестерів, в силу термінів доставки та зберігання, змінилися та вимагають налагодження (калібрування). Також існують встановлені для кожної моделі міжкалібрувальні інтервали (напівпровідниковий сенсор - 6 місяців, електрохімічний - 12 місяців), яких необхідно дотримуватися.

ГАРАНТІЯ ТОЧНОСТІ

     Усі роботи з калібрування, налаштування та ремонту алкотестерів AlcoScan фахівці підприємства Сорбполімер проводять із застосуванням сертифікованого обладнання, а також відповідно до всіх рекомендацій та вимог заводу виробника. Купуючи алкотестер у офіційного дилера Сорбполімер клієнт може бути впевнений, що алкотестер відповідає всім заявленим характеристикам заводу виробника.

ПІДПРОДАЖНА ПІДГОТОВКА АЛКОТЕСТЕРУ

    Кожен алкотестер від персонального до професійного проходить ОБОВ'ЯЗКОВУ передпродажну підготовку в сервісному центрі Сорбполімер, при якій перевіряється:

• Працездатність алкотестера

• Перевірка елементів живлення

• Перевірка точності алкотестера

• Калібрування алкотестера

• Повторна перевірка точності за кількома точками

    Офіційна гарантія – це не лише фірмові запчастини та якісне професійне обслуговування. У комплексі передпродажна підготовка, своєчасне якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування значно підвищують точність та надійність роботи будь-якого приладу.

     *За додатковою інформацією звертайтесь до сервісного центру.

Щоб надіслати прилад на сервісне обслуговування, виконайте кілька простих кроків:

1. Завантажте заявку на проведення технічного обслуговування:

Завантажити заявку на обслуговування у форматі.doc

Завантажити заявку на обслуговування у форматі.pdf

2. Добре запакуйте прилад так, щоб він не пошкодився при транспортуванні транспортною компанією. Бажано відправляти прилад заводської упаковці, т.к. вона забезпечує максимальну безпеку приладу.

3. Надішліть заповнену заявку разом з алкотестером* через Нову Пошту за адресою: ТОВ "Сорбполімер-Аналітик" (Код за ЄДРПОУ: 36408462), м. Київ, відд №162, (вулиця Михайла Котельникова, 3, м. Київ), тел.: +38 (096) 691-05-55 на представника.

*Всі дані щодо доставки є у заяві на проведення ТО. Якщо прилад відправляється на державну повірку, обов'язково вкладіть копію минулої повірки/метрологічної аттестації/оцінку відповідності згідно діючого технічного регламенту.