Аксариесу для алкотестерів

Аксесуари для алкотестерів Alcoscan, що розміщені в даній категорії є елементи, які або є звичайними витратними матеріалами, що використовуються під час експлуатації алкотестерів, або запчастинами, які мають обмежений ресурс використання та потребують заміни згідно з регламентом експлуатації приладів.

В розділі зібрані:

• мундштуки для алкотестерів;

• трубочки для мундштуків;

• модуль-сенсори.

  Слід зазначити, що мундштуки у різних моделей алкотестерів відрізняються конструктивно. Всі вони обладнанні зворотнім клапаном, який допомагає реалізувати коректну роботу режиму «Антиобман» для алкотестерів та запобігає потраплянню на сенсор слизу та інших мікрочастинок під час проведення тестів. Завдяки цьому термін служби сенсорів значно більший порівнянно з дешевими моделями інших виробників і алкотестери здатні видавати максимально точні показники протягом всього строку експлуатації.  Ось чому важливо користуватися саме оригінальними аксесуарами Alcoscan, адже вони максимально відповідають всім вимогам що закладені розробником і дозволяють комфортно користуватися алкотестером протягом всього строку експлуатації. Мундштуки фасуються по 25 або по 100 штук в упаковці і можуть бути доукомплектовані у разі покупки алкотестера Alcoscan.

Трубочки для мундштуків підходять для використання з мундштуками відповідного діаметру. В даному випадку вони оптимальні для використання з універсальними мундштуками. Одна упаковка трубочок налічує 200 штук, які можна подрібнювати ще на 5 частин. Таким чином одної упаковки буде достатньо на 1000 вимірювань, що може значно знизити витрати при експлуатації приладів на великих підприємствах. Слід зазначити, що використання трубочки не відкидає використання мундштука. Вони використовуються в парі. Трубочка дозволяє витримати всі вимоги по гігієні при користуванні алкотестером різними людьми.

Модуль-сенсори AL6M та AL7M це комплектуючі до моделей алкотестерів  Alcoscan AL-6000  та  Alcoscan AL-7000 які дозволяють відновити роботу алкотестерів шляхом прямої заміни цих запчастин без додаткового градуювання алкотестерів. Виконати роботу по заміні цих блоків можна самостійно за 5 хвилин.  Це дуже зручно та спрощує ремонт цих моделей алкотестерів в домашніх умовах без замовлення послуг сервісного центру з ремонту алкотестерів – ось чому при виборі алкотестерів слід звернути увагу саме на бренд Alcoscan. Уніфікація та якість комплектуючих, нестандартні конструкторські рішення, різномаїття приладів, постійна наявність аксесуарів для алкотестерів на складі, гарантійне та післягарантійне обслуговування

Звертаємо Вашу увагу, що у випадку, якщо вам складно зробити вибір, то ви можете звернутися до спеціалістів нашої компанії і ми з радістю допоможемо підібрати алкотестер або аксесуари до конкретної моделі прилада.

 

 Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)