Професійні алкотестери

В даній категорії представлені алкотестери ALCOSCAN, які завдяки своїм технічним параметрам можна віднести до розряду професійних приладів. Всі вони оснащені електрохімічними сенсорами, які мають більшу зносостійкість, надійність та точність вимірювання, порівняно із алкотестерами що сконструйовані на напівпровідникових сенсорах. Всі моделі, які представлені в даному розділі відносяться до розряду мундштукових алкотестерів і зразу комплектуються  5–а мундштуками із влаштованим зворотнім клапаном. Міжкалібровочний інтервал у професійних алкотестерів більш широкий та сягає 1000 тестів. Приємним моментом є ще й  те, що конструктивно прилади дуже грамотно виконані, що полегшує користування ними а також полегшує їх сервісне обслуговування. Купивши алкотестер AlcoScan AL 8800 ви отримуєте надійний та точний алкотестер, який дозволить якісно контролювати себе або при необхідності персонал невеликої компанії на предмет алкогольного сп'яніння.

Алкотестери мають компактні розміри та невелику вагу, що дозволяє зручно користуватися ними як стаціонарно, так і в польових умовах. Завдяки сучасному дизайну та якісних матеріалах з яких виконаний корпус пристроїв, алкотестери ALCOSCAN можуть стати чудовим подарунком на день-народження або з іншого святкового приводу та при дотриманні правил експлуатації та вчасному проведенню сервісного обслуговування можуть прослужити не один десяток років. 

Серед  професійних алкотестерів лінійки Alcoscan можна звернути увагу на модель Alcoscan AL9000L. Ця модель розрахована на більш інтенсивне використання, ніж попередні моделі. По точності у нього заявлені такі параметри: Точность: ±0.05‰ в точці 1.00‰. Такі показники досягаються завдяки використанню в алкотестері високоточного електрохімічного сенсора. Особливістю цієї моделі є також реалізація функціїї «Антиобман» та швидке відновлення сенсора після вимірювання. Це дає можливість використання алкотестера для проведення зразу декількох тестів один за одним без зниження точності вимірювання.

                Алкотестер AlcoScan AL 8000 з данного розділу є дним із самих популярних професійних алкотестерів, які купуються на подарунки друзям. У данного алкотестера не тільки електронна частина виконана на найвищому рівні а й ергономічні показники також на висоті. Задяки цьому, високій швидкості вимірювань, а також неперевершеній точності алкотестер AL 8000 можна виділити як один із самих цікавих в свому ціновому діапазоні.

Якщо ж ви збираєтеся придбати алкотестер – то пам'ятайте! Наше підприємство є офіційним дилером  компанії  Sentech Korea Corporation в Україні та проводить реалізацію та сервісне обслуговування алкотестерів AlcoScan в місті Києві та по всій Україні. Тому, придбавши алкотестери у нас ви отримаєте якісну клієнтську підтримку під час всього строку експлуатації алкотестерів AlcoScan. Пам'ятайте, що ми завжди допоможемо підібрати алкотестер, який якнайкращим чином підійде під ваші потреби. Будь це персональне використання, користування на малому підприємстві або ж в великій промисловій корпорації. Звертайтеся до спеціалістів нашої компанії і ми надамо вам вичерпну інформацію для того, щоб ви могли зробити правильний вибір без переплат за функції, які, можливо, вам не обов’язкові.Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)