breadcrumbs_revolution_theme

ЯК ОПЛАТИТИ ТОВАР?
Оплату товару Ви можете здійснити як за готівковий, так і безготівковий розрахунок.

1. ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК
Оплату товару за готівку Ви зможете здійснити:
• під час отримання товару у транспортній компанії*. Оплата товару проводиться тільки після повної перевірки працездатності. Зворотню доставку оплачує Одержувач. Орієнтовна вартість зворотної доставки грошей становитиме 2% від оцінної вартості товару + 20,00 грн. оплата за оформлення ТТН (оплата здійснюється згідно з тарифами транспортної компанії).
• сплативши попередньо виставлений рахунок на оплату в будь-якому відділенні банку*.  Додатково оплачується комісія банку (тарифи уточнюйте безпосередньо у відділенні банку)


2. БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК З ПДВ*
• оплата товару за безготівковим розрахунком проводиться згідно з виставленим рахунком на оплату на розрахунковий рахунок нашої організації. Наше підприємство є платником ПДВ на загальних підставах (статутні документи можна отримати у розділі «Про компанію»). Разом з товаром покупцю обов'язково надаються оригінали наступних документів: рахунок-фактура, два примірники видаткової накладної, податкова накладна (реєструємо її в єдиному реєстрі податкових накладних), товарно-транспортна накладна (за запитом клієнта), договір (за запитом клієнта) та статутні документи нашої організації з мокрими печатками (на запит клієнта).
* Якщо загальна сума замовленого товару перевищує 2000,00 грн з ПДВ , то доставку транспортною компанією Нова Пошта оплачує ВІДПРАВНИК.


3. БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗ ПДВ*
Оплата товару за безготівковим розрахунком без ПДВ провадиться згідно з виставленим рахунком на оплату на розрахунковий рахунок підприємця (платник єдиного податку (2 група). Разом з товаром покупцю обов'язково надаються оригінали наступних документів: рахунок-фактура, два екземпляри видаткової накладної, договір ( ) та статутні документи підприємця з мокрими печатками (на запит клієнта).

 * Якщо загальна сума замовленого товару перевищує 2000,00 грн., то доставку транспортною компанією Нова Пошта оплачує ВІДПРАВНИК.
Якщо у Вас є будь-які запитання, телефонуйте за будь-яким з телефонів наведених нижче або з розділу контакти. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання і дадуть вичерпну консультацію щодо будь-якого з товарів.

тел. +38 (044) 221-22-61
MTS +38 (095) 444-41-35
Kyivstar +38 (096) 691-05-55

sale@alcoscan.com.ua