breadcrumbs_revolution_theme

Обмін і повернення товару належної якості.
Згідно статті 9 «Закону про права споживачів», товар належної якості (без дефектів) може бути повернутий або обмінений на протязі 14 днів з дня покупки, якщо дотримані наступні умови:
- присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція, накладна або товарний чек, що підтверджують покупку);
- товарний вид збережений, тобто збережені всі ярлики, наклейки і інше приладдя товару в незмінному вигляді, на товарі немає жодної подряпини;
- товар не використовувався.
При бажанні обміняти або повернути товар належної якості необхідно надати товар в офіційний сервісний центр компанії ПКПФ «Сорбполімер» . Сервісний центр безкоштовно зробить діагностику товару і видасть відповідний висновок. У тому випадку, якщо сервісний центр визначить, що товар не був у використанні і були дотримані всі вимоги статті 9 Закону, товар може бути повернений і кошти за нього будуть повернуті покупцю згідно чинного законодавства.
У цьому випадку порядок повернення або обміну товару наступний:
1) Вам необхідно попередньо передзвонити нам в офіс по телефону +38 (044) 221-22-61, і узгодити зручний для візиту час.
2) Вам необхідно приїхати до нас в офіс, який знаходиться за адресою: Україна, 03115, місто Київ, вул.Львівська, будинок 22-А, оф. 145 і написати заяву на ім'я директора магазину з проханням прийняти товар на повернення.
Якщо Ви перебуваєте в іншому місті, то варіант повернення або заміни товару обмовляється в кожному конкретному випадку індивідуально. Наприклад: товар із заявою на ім'я директора може бути висланий нам через одну з кур'єрських служб (товар страхується на всю суму при відправці, і висилається за рахунок відправника. Нам повідомляється номер декларації, щоб ми могли негайно отримати посилку). 


Повернення коштів за оплаченим замовленням.
Для повернення коштів по замовленнях, які повертаються або замовленнях, які були оплачені онлайн через систему прийому онлайн платежів під час оформлення замовлення без попереднього підтвердження замовлення по телефону - клієнтові необхідно звернутися за телефонами сайту або на електронну пошту sale@alcoscan.com.ua або дзвонити +38 (095) 444-41-35  проханням повернути кошти із зазначенням причини. Після цього запускається процедура повернення. Гроші повертаються на протязі 14 днів з моменту отримання товару та заяви на повернення, на той же рахунок, звідки і прийшла оплата з Понеділка по П'ятницю в робочий час.