Алкотестер AlcoScan AL8000 - це напівпрофесійний персональний алкотестер з електрохімічним сенсором високої точності. Прилад має сучасний дизайн, тому алкотестер AlcoScan AL8000 це завжди бажаний подарунок для чоловіків. Завдяки швидкому виходу в робочий режим і високій точності він також користується високим попитом на невеликих підприємствах.

 • Рейтинг:
 • Модель:
  AL8000
 • Артикул:
  00000000034
 • Доступно:
  1000 шт.
6 300 грн

Алкотестер AlcoScan AL 8000 - це портативний напівпрофесійний алкотестер. В основі конструкції алкотестера є високоточний електрохімічний сенсор. Алкотестер можна використовувати як високоточний персональний інструмент для виявлення парів алкоголю в повітрі, що видихається, так і як професійний інструмент для перевірки невеликої кількості персоналу на підприємстві. AlcoScan AL 8000 у своєму арсеналі має ряд переваг перед конкурентами, а саме: високоточний професійний електрохімічний сенсор, дуже швидкий вихід в робочий режим, два лічильники тестів (один вважає загальну кількість тестів, другий вважає тести з перевищенням допустимої концентрації парів алкоголю, встановлено порогове значення 0,20 ‰) та перманентний мундштук, який є невід'ємною частиною алкотестера. Прилад розрахований для використання на невеликих підприємствах та здатний проводити до 10 тестів за добу з точністтю не нижче 0,05 проміле. Алкотестер AlcoScan AL 8000 має два лічильника тестів (1-загальна кількість тестів, 2- кількість позитивних тестів) а також має функцію «антиобман». Корпус алкотестера має чудову ергономіку. Алкотестер поставляється в пластиковому транспортувальному кейсі та має окремий чохол для захисту в походних умовах. 

Технічні характеристики алкотестера Alcoscan AL8000
Сенсор електрохімічний
Діапазон вимірів 0,00 - 4,00 проміле
Дискретність шкали 0,01 проміле
Пам'ять 2 лічильники тестів (загальні та позитивні результати)
Час виходу в режим готовності менше 30
Живлення Батарейки типу «ААА», 2шт.
Робоча температура 0 – 40
Додаткові функції «антиобман»
Габарити 100х44х15 мм.
Вага 66 г.

 Підприємство Сорбполімер, будучи офіційним дилером, гарантує якість продукції, що поставляється, і надає повне гарантійне та післягарантійне обслуговування алкотестерів серії AlcoScan. Наш сервісний центр має все необхідне обладнання для проведення технічного обслуговування, а саме: ремонту, повірки, налаштування та калібрування алкотестерів.

Комплектація

 1. Алкотестер AlcoScan AL 8000
 2. 5 мундштуків із зворотним клапаном
 3. Інструкція з експлуатації
 4. 2 батарейки типу АА (LR06)
 5. Чохол
 6. Кейс для транспортування

Гарантійний термін: 12 місяців.

Міжсервісний інтервал: 6 місяців

Країна виробник: Південна Корея

ВІДЕООГЛЯД алкотестера Alcoscan AL 8000

 

Купити алкотестер AL 8000 в інтернет-магазині alcoscan.com.ua ви можете декількома способами. Ви можете оформити замовлення через кошик, виконати швидке замовлення на сайті, замовити запит зворотнього зв'язку через форму, що знаходиться в шапці сайту під контактними телефонами, або звернутися до нас через чат. Звертайтеся до нас також, якщо ви активний користувач приладом і уже насупив час для його калібруванння.

Альтернативні моделі алкотестерів:

AlcoScan AL 5500 - Персональний алкотестер на напівпровідниковому сенсорі

АлкоФор 105 - Алкотестер високої точності на електрохімічному сенсорі з реєстрацією в Україні.

АлкоФор 205 - Витривалий алкотестер високої точності на електрохімічному сенсорі з реєстрацією в Україні.

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Ще не було питань.

Рекомендовані товари

Мітки: Алкотестер Alcoscan AL8000, алкотестер, AL 8000, AL-8000