Повірка Алкотестера — сукупність операцій, що включає перевірку, маркування та/або видачу документа про повірку засобу вимірювальної техніки, які встановлюють і підтверджують, що зазначений засіб відповідає встановленим вимогам.

 • Рейтинг:
 • Модель:
  povirka-alkotestera
 • Артикул:
  00000000339
 • Доступно:
  100 шт.
1 410 грн

Підприємство Сорбполімер проводить державну повірку алкотестерів всіх марок та виробників.

В комплекс повірки алкотестера входить:

 • Діагностика алкотестера. Після діагностики приладу визначається вартість ремонтних робіт (якщо вони потрібні). За умови відмови клієнта від проведення ремонтних робіт, плата за діагностуванна приладу не береться. Діагностування алкотестерів СЦ Сорбполімер проводиться БЕЗКОШТОВНО!
 • Калібрування. Налаштування метрологічних характеристик засобу вимірювальної техніки
 • Державна повірка з видачею свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки.

Повірка проводиться виключно у випадках, якщо даний прилад має: минуле свідоцтво про повірку, метрологічну аттестацію або має оцінку відповідності згідно діючого технічного регламенту.

Згідно закону України, а саме наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №1747 від 13.10.2016 міжповірочний інтервал "Вимірювачів вмісту алкоголю в крові і повітрі що видихається" встановлений і становить 1 рік, тобто раз на 12 місяців кожен алкотестер, котрий використовується у сфері законодавчо регульованої метрології повинен проходити державну повірку та отримати свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки.

Для отримання достовірних результатів вимірювання при провенденні процедури з повірки алкотестера фірма Сорбполімер використовує державні стандартні зразки складу водних розчинів етанолу (ДСЗУ 022.184-2015), а також відкалібрований генератор парів етилового спирту ДП «Укрметртестстандарт».

Детальна інформація по відправці Вашого прилади в СЦ дивіться на сторінці: Гарантія.

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду
100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ / 22.08.2023
Як швидко проводиться державна повірка алкотестерів?
Администратор
Кожен робочий день ми повіряємо алкотестери.
Єдине, повірка проводиться після проведення Вами оплати, тому максимальний термін повірки, з моменту проведення Вами оплати, складає - 1-2 робочих дня.
ТОВ СВІТ АВТО. 30867247 / 14.04.2022
Чи потрібно вкладати в прилад: мундштуки до алкотестера, батарейки, блок живлення?
Администратор
Підприємство Сорбполімер має всі необхідні витратні матеріали (мундштуки) до кожного з алкотестерів представлених на ринку України. Налаштування приладів проводиться виключно на елементах живлення виконавця. Стосовно блоку живлення, якщо немає нарікань на роботу блока живлення, його можна не вкладати.

Рекомендовані товари

Мітки: повірка алкотестера, повірка алкометра