Алкотестер AlcoScan AL8800 - це напівпрофесійний персональний алкотестер з високоточним електрохімічним сенсором. Оригінальний дизайн, компактні розміри та наявність транспортувального кейса у алкотестера, дозволяє комфортно ним користуватися не тільки стаціонарно, а й брати з собою в подорожі.

 • Рейтинг:
 • Модель:
  AL8800
 • Артикул:
  250030
 • Доступно:
  В наличии
6 300 грн

Алкотестер Alcoscan AL-8800 це сучасный прилад для персонального так і для професійного  використання. Він оснащений електрохімічним сенсором з високою селективністю. Тобто, він налаштований таким чином, що не реагує на дезодоранти, антисептики і інші сторонні запахи. При цьому його чутливості достатньо для того, щоб реагувати навіть на слабкі пари алкоголю в подиху. Приємним моментом є також те, що цей алкотестер можна калібрувати і тим самим заощадити на купівлі нового пристрою. У прилада є влаштований лічильник тестів. Ресурс електрохімічного сенсора у алкотестера Alcoscan AL-8800 складає до 1000 тестів. Алкотестер можна використовувати як з мундштуками, так і без них ( в так званому пасивному режимі). Дисплей у AL-8800 сяє яскравими цифрами, які помітні навіть в яскраву сонячну погоду. Алкотестер дозволяє проводити до 5 тестів в день з похибкою до 0,05 проміле та має широкий діапазон вимірювання від 0 до 4,0 промілле. Корпус алкотестера Alcoscan AL 8800 має оригінальну форму та компактні розміри. Його зручно тримати в руці, або брати з собою в дорогу. Кейс, яким комплектується прилад дозволяє зручно зберігати цей пристрій в бардачку автомобіля. Компактні розміри дають право назвати цей алкотестер кишеньковим. При цьому це не перешкоджає йому залишатися одним із самих бажаних подарунків у чоловіків.

Як проводити вимірювання?

Вставте мундштук в алкотестер та натисніть на кнопку включення (при цьому на дисплеї по черзі відобразиться цифра з кількістю проведених тестів). Зачекайте декілька секунд, поки алкотестер розігріється. Під час розігріву на дисплеї по колу буде крутитися бігунок. Після появи на дисплеї цифри «0» та звукового сигналу, який свідчить про готовність алкометра до вимірювання, необхідно протягом декількох секунд протяжно дути в мундштук до того моменту, як почуєте подвійне клацання- проба відібрана.. Через кілька секунд на дисплеї має відобразитися результат вимірювання в одиницях проміле, після чого алкотестер Alcoscan AL-8800 автоматично вимкнеться і буде готовий до повторних вимірів. Результати вимірювань відобразяться на дисплеї.

 

Декілька рекомендацій, що можуть значно продовжити строк експлуатації алкометра:

 • Вимірювання не слід проводити відразу після вживання спиртного, щоб не пошкодити датчик;
 • Робіть повний видих до клацання приладу, щоб знизити похибку .
 • Потрібно зачекати не менше ніж 15 хвилин перед тим, як проводити тест на алкоголь, якщо ви тільки-що палили, вживали їжу або пили чай, каву, кефір і др. 
 • Для отримання максимально точних результатів рекомендується проводити не більше 5-ти вимірів в день.
 • Не використовуйте алкотестер при температурі нижче 5С 

Технічні характеристики алкотестера Alcoscan AL8800

Тип алкотестеру Портативний, мундштуковий
Тип сенсора електрохімічний (час прогріву - 10с, інтервал між вимірами - 20с)
Ресурс сенсора до 1000 тестів
Діапазон вимірів 0-4,0 промілле
Похибка вимірювання 0.05 промілле
Діапазон робочих температур 5...40 С
Додаткові властивості пасивний режим, лічильник вимірів, функція Антиобман
Живлення 2 шт. батарейок ААА
Габаритні розміри 98х54х18 мм.
Вага 85 г.

Комплектація

 1. Алкотестер Alcoscan AL8800
 2. Батарейки (2 шт.)
 3. Мундштуки (5 шт.)
 4. Твердий футляр
 5. Інструкція
 6. Упаковка 

Гарантійний термін: 12 місяців.

Міжсервісний інтервал: 6 місяців

Країна виробник: Південна Корея

 Підприємство Сорбполімер, будучи офіційним дилером, гарантує якість продукції, що поставляється, і надає повне гарантійне та післягарантійне обслуговування алкотестерів серії AlcoScan. Наш сервісний центр має все необхідне обладнання для проведення технічного обслуговування, а саме: ремонту, повірки, налаштування та калібрування алкотестерів.

Альтернативні моделі алкотестерів:

AlcoScan AL 5500 - Персональний алкотестер на напівпровідниковому сенсорі

АлкоФор 105 - Алкотестер високої точності на електрохімічному сенсорі з реєстрацією в Україні.

АлкоФор 205 - Витривалий алкотестер високої точності на електрохімічному сенсорі з реєстрацією в Україні.

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Ще не було питань.

Рекомендовані товари

Мітки: Алкотестер Alcoscan AL8800, алкотестер, AL 8800, AL-8800