Алкотестер AlcoScan AL7000 - це якісний та точний алкотестер з напівпровідниковим сенсором, лічильником тестів та функцією антиобман. Особливісттю цього персонального алкотестера є можливість самостійної заміни сенсора, через спеціальний лючок на задній стороні пристрою. Вся процедура заміни датчика може зайняти всього 2 хвилини. Причому, після цього прилад додаткового калібрування не потребує.

 • Рейтинг:
 • Модель:
  AL7000
 • Артикул:
  00000000033
 • Доступно:
  1000 шт.
4 620 грн

Алкотестер AlcoScan AL 7000 це портативний алкотестер, призначений для застосування на невеликих підприємствах. До особливостей даної моделі алкотестера можна віднести можливість самостійного обслуговування за допомогою заміни модуля сенсора до алкотестеру. Також у комплекті до AL 7000 йде перехідник від прикурювача автомобіля. Якісний напівпровідниковий сенсор, надійні компоненти, з яких складається алкометр дозволили досягти найкращого показника у співвідношенні ціни та якості. Проте цей прилад не відноситься до засобів вимірювальної техніки, хоча і може використовуватися на невеликих підприємствах для підтримки дисципліни, або для власного користування. Живлення приладу здійснюється за допомогою двох батарейок типорозміру АА. Проте є можливість живлення від USB або адаптера автоприкурювача, який зразу йде в комплекті. Алкотестер AlcoScan AL 7000 відображає результати з роздільною здатністтю до однієї сотої проміле. В той же час прилад здатний забеспечити вимірювання з точністтю до 0,1‰. В даному алкотестері реалізована фунція «Антиобман», та присутній лічильник тестів. Зазвичай на одному комплекті батарей AlcoScan AL7000 здатний провести до 200 тестів. Ця модель алкотестера чудово зарекомендувала себе в широких кругах користувачів. Завдяки чудовій комплектації, зразковим технічним показникам алкотестера, витонченому дизайну, подарунковому пакуванню - саме алкотестер AlcoScan AL 7000 є бажанним подарунком серед автомобілістів. 

 Підприємство Сорбполімер, будучи офіційним дилером, гарантує якість продукції, що поставляється, і надає повне гарантійне та післягарантійне обслуговування алкотестерів серії AlcoScan. Наш сервісний центр має все необхідне обладнання для проведення технічного обслуговування, а саме: ремонту, повірки, налаштування та калібрування алкотестерів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ AlcoScan AL7000

Тип сенсора Напівпровідниковий
Діапазон вимірювань 0,00 - 4,00 проміле
Час виходу в режим готовності менше 60 с
Робоча температура  0 – 40 С
Лічильник тестів Так
Дискретність шкали   0,01 проміле
Особливості Можливість самостійної заміни сенсора, без потреби додаткового калібрування
Додаткові функції Антиобман, лічильник тестів, мундштук із зворотним клапаном, робота від прикурювача авто та USB.
Кількість вимірів на одному комплекті батарей до 200 тестів
Габаритні розміри 116х50х21
Вага 103г

Комплектація

 1. Алкотестер AlcoScan AL 7000
 2. 5 мундштуків із зворотним клапаном
 3. Інструкція з експлуатації російською мовою
 4. 2 батарейки типу АА
 5. Перехідник від прикурювача авто
 6. Чохол
 7. Шнурок на зап'ястя

Гарантійний термін: 12 місяців.

Міжсервісний інтервал: 6 місяців

Країна виробник: Південна Корея

Скачати інструкцію по експлуатації: Інструкція по користуванню Алкотестером AlcoScan AL 7000, Короткий опис алкотестера AlcoScan AL 7000

ВІДЕООГЛЯД алкотестера Alcoscan AL 7000

 

Альтернативні моделі алкотестерів:

AlcoScan AL 5500 - Персональний алкотестер на напівпровідниковому сенсорі

АлкоФор 105 - Алкотестер високої точності на електрохімічному сенсорі з реєстрацією в Україні.

АлкоФор 205 - Витривалий алкотестер високої точності на електрохімічному сенсорі з реєстрацією в Україні.

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Ще не було питань.

Рекомендовані товари

Мітки: Алкотестер AL 7000, AL7000, AlcoScan AL7000