Персональний алкотестер без мундштука з напівпровідниковим сенсором. Надійний та точний прилад для індивідуального використання. Може розглядатися як чудовий подарунок для колеги. Офіційна гарантія 12 місяців. Між калібрувальний інтервал -6 місяців або 300 тестів.
 • Рейтинг:
 • Модель:
  AL2500
 • Артикул:
  00000000029
 • Доступно:
  985 шт.
2 280 грн

Алкотестер побутовий AlcoScan AL2500

Алкотестер AlcoScan AL2500 – це побутовий алкотестер із напівпровідниковим сенсором. Особливістю цього алкотестера є простота використання завдяки можливості продування приладу без мундштука. Алкотестер зібраний у пластиковому з заокругленими контурами корпусі, що дозволяє зручно тримати його під час використання. AlcoScan AL2500 є досить компактним алкотестером, що робить його зручним для використання в походних умовах. Керування пристроєм здійснюється за допомогою однієї кнопки управління, яка виведена на передню панель. Результати вимірювань відображаються на невеликому РК-дисплеї з м'яким зеленим підсвічуванням. Живлення приладу здійснюється за допомогою двох пальчикових батарей типорозміру АА. У разі розряду елементів живлення нижче за допустимий рівень алкотестер попередить користувача значком «батарея розряджена», який відобразиться на екрані.

Технічні характеристики:

Тип сенсора напівпровідниковий
Діапазон виміру 0-4‰
Спосіб продування без мундштука
Час прогріву 30 с
Час виміру 5 с
Міжсервісний інтервал 200 вимірів
Живлення 2 батареї типорозміру АА, автовимкнення
Розмір 104 x 40 x 20 мм
Вага алкотестера 85 г

 Підприємство Сорбполімер, будучи офіційним дилером, гарантує якість продукції, що поставляється, і надає повне  гарантійне та післягарантійне обслуговування алкотестерів серії AlcoScan. Наш сервісний центр має все необхідне обладнання для проведення технічного обслуговування, а саме: ремонту, повірки, налаштування та калібрування алкотестерів.

Коротка інструкція з експлуатації алкотестера AlcoScan AL-2500

Алкотестер AL-2500 AlcoScan є побутовим приладом та призначений для індивідуального використання. Розрахований на роботу без мундштуків. Прилад не є засобом вимірювальної техніки та його показники не можуть бути засвідченням законодавчо регульованої метрології.

Включення приладу

 1. Відкрийте відсік батарей із заднього боку приладу та встановіть дві батареї АА.
 2. Для включення алкотестера необхідно натиснути на 2 секунди кнопку ЖИВЛЕННЯ на лицьовій стороні алкотестера.
 3. Почекати від 30 секунд до 2 хвилин, поки алкотестер здійснить очищення датчика і виведе його в робочий режим. На дисплеї відобразиться зворотній відлік від 20 до 0 сек.
 4. Після того, як пролунає подвійний сигнал і напис «WAIT» («зачекайте») зникне з дисплея приладу, на екрані з'явиться 0.00 – алкотестер готовий до використання.

Вимірювання

Розмістіть прилад на відстані близько 2 см. від лиця, зробіть глибокий вдих і протяжно видихайте в отвір для забору проби повітря в верхній частині прилада протягом не менше 4 секунд.

*Примітка: Не слід проводити тест відразу після вживання алкоголю. Результати будуть найшвидше завищені через присутність парів алкоголю в ротовій порожнині. Велика концентрація парів алкоголю може вивести з ладу сенсор алкотестера, або його ресурс значно знизиться. Для отримання більш точних результатів ми рекомендуємо перед тестом випити склянку води і почекати не менше 20 хвилин після останнього прийому алкоголю, вживання їжі або куріння.

Результати вимірювань

В залежності від зафіксованого рівня парів алкголю прилад подасть звукові сигнали які відображені в таблиці нижче:

Діапазон

Звуковий сигнал

0.00 ~ 0.01% BAC

0.00 ~ 0.10 г/л

0.00 ~ 0.11 мг/л BrAC

1 сигнал

0.02 ~ 0.04% BAC

0.20 ~ 0.40 г/л 

0.12 ~ 0.19 мг/л BrAC

2 сигнали

0.05 BAC ~

0.50 г/л ~

0.20 мг/л BrAC ~

5-и секундний сигнал

Повторний тест

Коли на дисплеї напис «WAIT» не відображається, а горить значення 0.0 - це означає, що прилад перезавантажено і готовий до повторного виміру.

* Якщо протягом хвилини не вчиняти жодних дій, то алкотестер автоматично вимкнеться.

Рекомендовано проводити не більше 2-х тестів за сутки

Індикатор низького заряду батарей

 Побутовий алкотестер AlcoScan AL 2500 сповістить вас коли заряд батарей стане надто низьким для коректної роботи прилада. Коли під час експлуатації приладу на екрані відобразиться символ «батарея розряджена» - необхідно встановити новий комплект батарей живлення.
Примітка: Коли символ «порожня батарея» коротко відображається під час запуску приладу - то це не означає, що заряд батарей низький.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

 • Для отримання максимально достовірних результатів - не використовуйте алкотестер раніше ніж через 20 хвилин після їжі або пиття. Залишки їжі, алкоголю, або слини, що залишилися у ротовій порожнині можуть порушити тестування. Це також стосується будь-яких рідин на основі спирту або подібних речовин.
 • Уникайте тестування в закритих приміщеннях  або при сильному вітрі. Погана вентиляція та забруднене повітря може також збільшити час, необхідний для перезапуску алкотестера між тестами.
 • Не допускайте забруднення або механічний вплив на датчик. Видих з димом, слиною або іншими забрудниками може вивести датчик з ладу.
 • Зберігайте алкотестер при нормальних температурних умовах у місці, недоступному для дітей.
 • Алкотестер предназначений для персонального контролю на алкогольне сп'яніння. Не використовуйте прилад для того, щоб регулярно вживати алкоголь та водити автомобіль, оправдовуючи себе результатами тестів.
 • Для забезпечення достатньої точності вимірювань рекомендується виконувати професійне калібрування алкотестера кожні 6 місяців .

Комплектація:

 1. Побутовий алкотестер AlcoScan AL2500
 2. Комплект батарей, 2шт. АА
 3. Інструкція з експлуатації
 4. Упаковка

Гарантійний термін: 12 місяців.

Міжсервісний інтервал: 6 місяців

Країна виробник: Південна Корея

Завантажити інструкцію по експлуатації: Інструкція по користуванню алкотестером AlcoScan AL2500

МОДЕЛІ АЛКОТЕСТЕРІВ ІЗ СХОЖИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

AlcoScan AL 2500 Elite     АлкоФор 105          АлкоФор 205

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду
Олександр / 07.12.2021
Чим, окрім кольору цей алкотестер AlcoScan AL 2500 відрізняється від алкотестера AlcoScan AL 2500 Elite?
Администратор
Дякуємо за запитання! Побутовий алкотестер AlcoScan AL 2500 - це безмундштуковий алкотестер. А алкотестер AlcoScan AL 2500 Elite використовується уже з мундштуком. У алкотестера AL 2500 Elite є функція "Антиобман". Для забезпечення гігієнічних норм та заощадження на витратних матеріалах мундштуки можна використовувати разом з застосуванням коктейльних трубочок.
Василий / 07.07.2021
Зачем покупать такой алкотестер, если сейчас на рынке много аналогичных приборов китайского производства в 2-3 раза дешевле по стоимости?
Администратор
Здравствуйте, Василий! Спасибо за ваш вопрос!
Дело в том, что все зависит от того, какую цель вы приследуете. Вам надо одноразово себя успокоить или получить максимально достоверные результаты измерений на протяжении максимального срока? Поскольку наша компания занимается не только реализацией алкотестеров но и профессионально занимается их сервисным обслуживанием, то у нас есть с чем сравнивать. Да. Есть неплохие бюджетные алкотестеры китайского производства с полупроводниковыми сенсорами и на их показания на первых порах можно опираться. Но как показывает практика, срок службы сенсоров в большинстве из них в РАЗЫ меньше, чем у алкотестеров AlcoScan, что подвергает вас неоправданному риску из-за снижения точности таких алкотестеров уже в первый месяц пользования. Откалибровать повторно такие приборы не представляется возможным. По некоторым бюджетным приборам (стоимостью до 700 грн.) замечен факт, что одни и те-же алкотестеры с разных поставок работают совсем по разному. Некоторые приборы просто показывают либо 0.00, либо 0,5 промиле. Как будто у них зашиты какие-то промежуточные значения с дискретностью 0,5 промиле. Что касается алкотестера AlcoScan AL 2500, то можно сказать, что он способен выдавать результат с дискретностью показаний 0,1 промиле. При правильном подходе и соблюдении рекомендаций по пользованию из инструкции по эксплуатации алкотестер позволяет получать достаточно точные результаты. Через пол года прибор можно повторно откалибровать и пользовваться как новым. Надеемся выгода покупки сразу качественного алкотестера очевидна. Надеемся, что получилось раскрыть ответ на Ваш вопрос...

Рекомендовані товари

Мітки: Персональний алкотестер, AlcoScan AL 2500, вибрати алкотестер, підібрати алкотетсер