Алкотестер AlcoScan AL 1100 - це простий персональний безмундштуковий алкотестер з електрохімічним сенсором. У якості індикатора виступають кольорові світлодіоди. Дана модель морально встаріла та на заміну їй зараз можна розглядати більш сучасні моделі.

 • Рейтинг:
 • Модель:
  AL1100F
 • Артикул:
  250034
 • Доступно:
  Нет в наличии

Алкотестер AlcoScan AL 1100F це алкотестер продування, в якому здійснюється без мундштука. Дана модель алкотестера може робити до 12 змін на хвилину. До відмінних рис цієї моделі алкотестера також можна віднести: збільшений міжкалібрувальний інтервал, можливість пасивного забору проби, а також роботу алкотестера AlcoScan AL 1100F від акумуляторної батареї, також робота приладу можлива і від мережі 220В за допомогою блоку живлення, який йде в комплекті. Від моделі алкотестера AlcoScan AL 1100 відрізняється тим, що у AL 1100F використовується уже більш досконалий, точний та надійний електрохімічний сенсор. Його особливістю є можливість проведення вимірювань безконтактним методом, а також захист від симуляції (наявність функції антиобман). Живлення здійснюється від вбудованого акумулятора. У алкотестера реалізована як звукова -  так і світлова сигналізація.

Хоча і дана модель уже знята з виробництва, проте в свій час це був досить популярний алкометр, який використовувався як індивідуально – так і на невеликих підприємствах.

Технічні характеристики:

Діапазон вимірювань Порогові значення: від 0,00 до 0,20‰, від 0,21 до 0,50‰, від 0,51 до ---‰
Сенсор (Чутливий елемент) Електрохімічний сенсор
Точність ±0.05‰ у точці 1.00‰
Мундштук Продування здійснюється без мундштука
Живлення Вбудована акумуляторна батарея, автоматичне вимкнення
Габаритні розміри 140 (висота) Х 56 (ширина) Х 25 (товщина) мм
Вага алкотестера 140г (включаючи елементи живлення)
Колір Чорний

Комплектація:

 1. Алкотестер AlcoScan AL 1100F
 2. Вбудована акумуляторна батарея
 3. Інструкція з експлуатації російською мовою
 4. Блок живлення
 5. Перехідник від прикурювача авто
 6. Транспортувальний кейс

 Підприємство Сорбполімер, будучи офіційним дилером, гарантує якість продукції, що поставляється, і надає повне гарантійне та післягарантійне обслуговування алкотестерів серії AlcoScan. Наш сервісний центр має все необхідне обладнання для проведення технічного обслуговування, а саме: ремонту, повірки, налаштування та калібрування алкотестерів.

Скачати інструкцію по експлуатації: Інструкція по користуванню Алкотестером AlcoScan AL 1100FКороткий опис алкотестера AlcoScan AL1100F

МОДЕЛІ АЛКОТЕСТЕРІВ ІЗ СХОЖИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

AlcoScan AL 2500         АлкоФор 105          АлкоФор 205

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Ще не було питань.

Рекомендовані товари

Мітки: алкотестер, alcoscan, AL 1100F, AlcoScan AL6000F, купити алкотестер